RONALDO řekl po zápase s Islandem věc, která dokazuje, že je prvotřídní hlupák!

O jeho fotbalových schopnostech nelze mít sebemenší pochyby. Chová se ale jako malý capart.
Cristiano Ronaldo už zase nezvládá své ego
Cristiano Ronaldo už zase nezvládá své ego

reklama

Cristiano Ronaldo patří mezi největší fotbalové superhvězdy, ale k opravdové legendě mu schází schopnost unést porážku a zvládnout své ego. Včera jeho favorizované Portugalsko jen remizovalo s Islandem a on nejenom nepodal ruku svým soupeřům, ale ještě se do nich pustil opravdu hloupými slovy. 

Přítom Island si zaslouží maximální slova uznání. Už jeho historicky první účast na Euru je takový malý fotbalový zázrak, podobný jako když letos vyhrál anglickou Premier League podceňovaný trpaslík Leicester City.

Vždyť Island má celkově jenom 377 tisíc obyvatel, což je prakticky na chlup stejně jako má Brno. Sestavit z nich tým, který bude konkurovat tradičním fotbalovým velmocem, je prostě neuvěřitelné. A udatná parta bojovníků z vikingské země navázala na výtečnou kvalifikaci i podobně kvalitním výkonem proti Portugalsku. Samozřejmě Islanďané většinu času hlavně bránili, ale dokázali vstřelit vyrovnávací gól a navíc ze hřiště takřka vymazali právě Cristiana Ronalda.

A jaká slova uznání k nim měl portugalský CR7?

"Způsob, jakým po zápase slavili, byl neuvěřitelný. Island se nepokusil hrát, jenom bránil, bránil a bránil. A pak slaví jakoby už to Euro vyhráli. Podle mě to ukazuje na jejich malost. V tomhle turnaji nikam nedojdou."

Na jeho uplakaná slova se hned začaly množit internetové reakce. Jeden fanoušek například konstatoval: "Malost? Pokud vím, tak Ronaldo má doma stejný počet reprezentačních trofejí jako hráči Islandu, tak nevím, proč si hraje na giganta."

Podle fotky z klubového focení chce prostě Ronaldo trčet nad ostaními, ať to stojí, co to stojí. Co myslíte?

reklama

reklama