RONALDO se vyjádřil k tragickému roku Lionela Messiho. Tohle fanoušky zaskočilo...

Ronaldo je nahoře, zato Messi si prochází tvrdou životní zkouškou.
Ronalda se prý dotkl Messiho pláč. Věříte mu to?
Ronalda se prý dotkl Messiho pláč. Věříte mu to?

reklama

Cristiano Ronaldo promluvil o konci reprezentační kariéry Lionela Messiho. Božský Argentinec totiž zahodil penaltu ve finále Copa América (americká obdoba Eura), jeho Argentina prohrála a on bezprostředně po zápase ohlásil, že v reprezentaci končí.

Úplně jiná situace vládne u Cristiana Ronalda, ten své Portufalsko posunul gólem a asistencí ve stěžejním zápase proti Walesu do finále Eura a dál může snít svůj zlatý sen. Novináři samozřejmě využili momentu, aby se CR7 zeptali na konec reprezentační kariéry jeho rivala. A odpověď může mnohé překvapit:

"Fakt mě to šokovalo. Messi udělal těžké rozhodnutí a lidé to musí pochopit. Není zvyklý na porážky, ale to, že nedáte penaltu, z vás nedělá špatného hráče. Musím uznat, že mě to opravdu chytlo za srdce, když jsem viděl Messiho brečet. Doufám, že se do reprezentace znovu vrátí, protože ho potřebují."

Otázkou je, nakolik je Ronaldův soucit opravdový a nakolik jde pouze o vyjádření povýšené shovívavosti vítěze k poraženému. Messi totiž zažívá opravdu tvrdé časy i mimo fotbalový pažit. Byl totiž ve Španělsku odsouzen na 22 měsíců vězení za daňové úniky. Naštěstí si trest může odpykat na svobodě, ale i tak ho čeká vysoká pokuta a pošramocená pověst skromného svatouška.

Cristiano Ronaldo už zase nezvládá své ego

RONALDO řekl po zápase s Islandem věc, která dokazuje, že je prvotřídní hlupák!

Ronaldovo aktuální prohlášení je dost v rozporu s jeho frustrovaným a nepřejícným prohlášením na adresu fotbalového týmu z Islandu. Poté, co s nimi jeho Portugalsko ve skupině nedokázalo vyhrát o nich prohlásil, že hrají děsný fotbal, a že to s takovým přístupem na Euru moc daleko nedotáhnou. Fotbalový trpaslík Island se nakonec stal největším překvapením turnaje a probojoval se až do čtvrtfinále.

Myslíte, že jsou Ronaldova slova upřímná?

reklama

reklama