VIDEO: Italský skokan streamoval svou vlastní smrt na Facebook Live. Tady je celý záznam!

Takhle vypadá smrt v přímém přenosu.
Italský skokan natočil vlastní smrtelný seskok na Facebook Live.
Italský skokan natočil vlastní smrtelný seskok na Facebook Live.

reklama

Je to jen několik dní, co jsme psali, že se při seskoku zabila hvězda BASE jumpingu Uli Emanuele. A navíc se u toho natáčel na GoPro. Video se nedostalo na veřejnost, ale netrvalo dlouho a máme tady další smrt při seskoku, ale tentokrát natočenou v přímém přenosu na Facebook Live. Prostě žijeme v době, kdy i vlastní smrt můžete streamovat v přímém přenosu - a při extrémních sportech je její pravděpodobnost bohužel dost vysoká.

Skok se stal osudným italskému skokanovi ve wingsuitu Arminu Schmiederovi (28) ve švýcarských Alpách poblíž Kanderstegu. Celý průběh skoku přenášel žive na Facebook Live. Nejdříve přípravu obleku a při samotném skoku pak nechal natáčení zapnuté v kapse.

V čase 5:10 je slyšet jak dopadne na zem a po chvilce kdy se jeho tělo kutálí po svahu už mikrofon zachytil jen kravské zvony opodál a ticho, zlověstné ticho.

Sledující na Facebooku se okamžitě začali bát o jeho zdraví a psali zprávy jako "Napiš nebo řekni něco". Jejich vzkazy však zůstaly bez odpovědi a proto volali na policii. Ta později potvrdila, že nedaleko Kanderstegu nalezla mrtvé tělo osmadvacetiletého Itala.

Budiž mu země lehká...

reklama

reklama