VIDEO: Lewandowski padnul po krutém zásahu dělbuchem. Chápete jeho podivnou reakci?

Pomsta byla sladká!
Robert Lewandowski si zažil těžké chvíle při zápase v Rumunsku
Robert Lewandowski si zažil těžké chvíle při zápase v Rumunsku
youtube/screenshot

reklama

Hvězdný útočník Robert Lewandowski málem skončil v nemocnici v kvalifikačním zápase jeho polské fotbalové reprezentace v Rumunsku. Na začátku druhé půle zahrávali domácí rohový kop a jejich rozvášnění fanoušci hodili do pokutového území dělobuch. Lewandowski si ho ještě stihl všimnout a upozornit na něj, jenže hned vzápěti vybuchl a byla to taková rána, že ho poslala k zemi a osmadvacetiletý forward pak musel být v péči lékařů.

Z šoku, kdy chvíli neslyšel a pořádně nevěděl o světě, se však nakonec oklepal a vrátil se do západu. V jeho závěru pak dvěma parádními brankami zpečetil osud západu. Nejprve zamotal hlavu obráncům a zavěsil, pak vybojoval penaltu kterou sám s ledovým klidem proměnil.

Díky tomu Lewandovski kraluje střelcům evropské části kvalifikace na MS a navíc je Polsko v čele skupiny E, kde má po 4 zápasech 10 bodů. Naopak Rumuni za otřesné chování svých fanoušků budou zřejmě hrát březnový zápas proti Dánsku před prázným stadionem.

Otázkou zůstává, proč Lewandowski na petardu ukazoval a raději instinktivně neutíkal. Možná si myslel, že jde o dýmovnici?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!