Do kin jde nejbrutálnější horor roku! Jaké všechny nechuťárny v něm uvidíte?

Tenhle film možná ani radši nechcete vidět…
Raw
Raw
Wild Bunch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do kin se blíží francouzský horor Raw, který však všechny vegany a příznivce moderní zdravé výživy příliš nepotěší. Jeho hlavní hrdinky totiž ujíždějí na syrovém masíčku, ideálně lidském. Přestože je tenhle film především o problémech dospívání a hledání sebe sama a kanibalismus je spíše metaforou na tyhle životní proměny, o nekompromisně brutální scény rozhodně není nouze. Na jaké všechny zvrhlosti se můžete těšit?

Všechny dámy jistě fyzicky zabolí detailní ukázky brazilské depilace intimních oblastí. Pánové zase na vlastní oči uvidí, co všechno musejí ženy a dívky vytrpět pro získání perfektní bikini line. Chloupek sem, chloupek tam, depilační vosk všude, kam se podívám. Nemluvě o mukách, která nastanou, když nepříjemně lepící vosk nechce dolů…

Králičí ledvinky a plátek syrového lososa jsou jen předkrmy, kterými si hlavní hrdinka ladí chuťové pohárky na hlavní chody. Jelikož je na začátku filmu zarytou vegetariánkou, z těchto dobrůtek samozřejmě velkou radost nemá, ovšem netrvá zase tak dlouho, aby jim přišla na chuť. Olizování čerstvé lidské krve (vlastní nebo cizí, ono je to nakonec fuk) pak jasně naznačuje další cestu – prstíčky, ručičky, nožičky. Maso je maso a bílkoviny člověk potřebuje, no tak co!

S ochutnáváním nepoznaného souvisí i první sexuální zkušenosti, které se samozřejmě neobejdou bez trochy toho krveprolití. Ale ne tak, jak si myslíte! Hlavní hrdinka totiž romantické ožužlávání jen těžko udrží v normálních mezích a nebojí se zajít trochu dál. A ještě poslední upozornění – pozor si budete muset dát i v případě, že jste hákliví na problémy s pletí. Nějaké ty alergické reakce, vyrážky a následné olupování kůže vás taky nesmí zaskočit, pokud si chcete tenhle drsný snímek vychutnat bez zakrývání očí. Přejeme pevné nervy!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama