Iron Man je zpátky! V parádním novém traileru pomáhá Spider-Manovi!

Další marvelácký blockbuster už je za rohem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TRAILER 2: Spider-Man: Homecoming

reklama

Nový Spider-Man s tváří Toma Hollanda se nám představil loni ve trojce Kapitána Ameriky. Líbil se vám? Super. Už 6. července se totiž dočká vlastního filmu, ve kterém mu bude krýt záda samotný Iron Man. Pokud nejste první den na internetu, tyhle informace vás samozřejmě nepřekvapí. Čerstvou novinkou je ale nabušený trailer, v němž musí Robert Downey Jr. vlézt zpátky do obleku a přispěchat Spideymu na pomoc.

S čím přesně mu pomáhá? A jaký to na Petera Parkera bude mít dopad? Všechno zjistíte nahoře v traileru, ve kterém Spider-Manovi zatápí Batma... Birdma... ehm, Vulture (!) s tváří hereckého veterána Michaela Keatona. Pevně doufáme, že se tenhle biják povede. Už kvůli obsazení a marvelácké snaze vrátit Spideyho "domů", díky čemuž se může krátce zastavit i Kapitán Amerika!

reklama

reklama