Strážci Galaxie 2 prý budou nejlepším filmem všech dob. Zábavně to slibuje samotný Star-Lord!

Dá se na ně vůbec netěšit?
Strážci Galaxie Vol. 2
Strážci Galaxie Vol. 2
Marvel Studios

reklama

Než se Chris Pratt stal filmovou hvězdou ze Strážců Galaxie, Jurského světa, Sedmi statečných nebo Pasažérů, byl jedním z nejzábavnějších televizních komiků. Asi vás tedy nepřekvapí, že na Facebooku čas od času strašně zaválí, protože si prostě umí hrát se slovy jako málokterý hollywoodský frajer.

Jak dopadlo jeho vnazení na letošní dvojku Strážců Galaxie? Tak nezapomenutelně, že by byl zločin vám ho nepřeložit!

"5. května dorazí nejlepší film všech dob. Ještě nikdy nešel (a ani nepůjde) do kin takový film. Vážně. Znáte Občana Kanea? Tenhle film je mnohem lepší. Vážně. Na testovacích projekcích získal přes milion bodů. Na Rotten Tomatoes už má v tuhle chvíli 234% pozitivních recenzí. Strážci Galaxie 2 vyhrají všechny filmové ceny a zhruba 39 olympijských medailí v plavání, gymnastice, tom lyžování se zbraní, x hrách, snowmobilingu a všem dalším. Vyhrají Světový pohár a 7 božích superbowlových prstenů, promiň, Tome Brady. Tenhle film vám usmaží mozek a pozvedne ducha. Jamese Gunna zvolí prezidentem celého světa. Obličeje strážců stoprocentně přidají na Mount Rushmore. Dostaneme planetu. Z 5. května bude státní svátek. Všichni otěhotní. Z nebe budou pršet bonbóny. Skončí globální oteplování. Vrátí se dinosauři. Což bude, ačkoliv vám některé filmy tvrdí opak, náramně boží. Nebudou totiž bláznit a zabíjet lidi, ale místo toho z nich budeme mít úžasné mazlíčky. Kupte si proto lístky, co nejdřív to půjde. Nebuďte jediným člověkem na světě, který tenhle film neuvidí."

Pokorně,
Star-Lord

Přesvědčil vás Pratt, abyste šli do kina? Anebo jeho (docela rozumnému...) shrnutí budoucnosti moc nevěříte? Dejte vědět v diskuzi!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!