VIDEO: Nejděsivější horor roku je tady? Legendární To od Stephena Kinga má první trailer!

Budete se bát. A hodně...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKÝ TEASER: To

reklama

Zdaleka nejambicióznějším a nejočekávanějším hororem letošního roku je To. Nová adaptace legendárního románu, jímž Stephen King definoval špičku žánru, k nám dorazí 7. září a půjde o první polovinu slavného příběhu. Podíváme se tedy do roku 1957, kdy se mladý klub Smolařů poprvé setká s klaunem Pennywisem, a Kingovi fanoušci právě začali jásat.

Pročpak? Protože na internet dorazila první upoutávka (máte ji nahoře v playeru), která rozhodně nešlape vedle. To už nyní srší parádní atmosférou a očividně bude věrné předloze, jejíž druhá polovina (z roku 1984) se natočí v případě, že bude mít letošní film úspěch. Za kamerou si má přitom opět stoupnout Andres Muschietti, od něhož jste možná viděli španělský horor Mama. Nejdřív ale musí uspět jednička, tak mrkněte na trailer a dejte vědět, jestli vás přesvědčil o návštěvě kina.

reklama

reklama