3 nejlepší ovladače pro PlayStation 4, které posunou vaše hraní na úplně novou úroveň!

Vybrali jsme tři ovladače pro PlayStation 4, které uspokojí každého, komu běžný DualShock nevyhovuje.
Nejlepší alternativní ovladače k PlayStation 4
Nejlepší alternativní ovladače k PlayStation 4
Sony / Razer

reklama

Pokud vlastníte PlayStation 4, jistě vám neuniklo, že je k němu možné dokoupit ovladače třetích stran, tedy speciálních alternativ ke standardnímu DualShocku. Vybrali jsme tři z nich podle toho, jaké mají unikátní výhody a vlastnosti.

Razer Raiju

Cena: zhruba 4000 Kč

Dokonale navržený kousek od specialisty, určený pro pařany, kteří mají ty největší online ambice. Pohodlný s kvalitními a prakticky nezničitelnými spínači, výtečnou odezvou a s možností mapování dvou extra triggerů a bumperů na zádech. Bonusem navíc jsou speciální tlačítka pro ovládání voice chatu. Funguje pouze přes kabel, který je však dlouhý a odolný a nabízí bleskové reakce.

Nacon Revolution Pro Controller 2

Cena: zhruba 3000 Kč

Nebudeme si nic namlouvat, ovladače konkurenčního Xboxu vyhovují většině hráčů více – jsou větší a lépe se drží, navíc levý analog je umístěn výše mimo osu, což je ergonomicky promyšlenější. A teď si můžete xboxové pohodlíčko užívat i na PS4. Navíc má tři různé herní režimy s různým podsvícením a nastavením tlačítek či citlivosti. Můžete si nastavit i vlastní makra a vyladit si těžiště ovladače pomocí závažíček. Opět funguje jenom s kabelem, což ale umožňuje minimální odezvu nutnou pří online zápolení.

Hori Onyx

Cena: zhruba 1300 Kč

Hori Onyx
Autor: Sony Hori Onyx

Čerstvý přírůstek do rodiny licencovaných ovladačů funguje na rozdíl od výše zmíněných bezdrátově. Místo na profi reakce se soustředí na komfort. Nabízí v podstatě to samé, co standardní PS4 ovladač, snad jen LED proužek není na čele, ale malinký mezi d-padem a pravým analogem. V podstatě jde o ideální volbou pro všechny, co vždycky toužili hrát PSko s xboxovým ovladačem.

Jste spokojení se standardním DualShockem nebo hledáte něco lepšího?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!