5 důvodů, proč jsou bezdrátová sluchátka k iPhone naprostá blbost! Chcete je vůbec?

Potřebujete skutečně Apple AirPods?
Apple AirPods
Apple AirPods
Apple

reklama

Už nějakou dobu platí, že iPhony nemají sluchátkový jack. Podobně na tom jsou ostatně i mnohé telefony s Androidem. Mezi bezdrátovými sluchátky jsou největším hitem Apple AirPods nebo jejich vylepšená varianta AirPods Pro. Nevypadají špatně, ale těchto pět věcí vám ukáže, že jejich nákup nemusí být dobrým napadem!

1) ZTRATÍTE JE. HNED!

Stane se vám, že občas někam zastrčíte sluchátka a nemůžete je najít? Pak si představte, jak budete hledat dvě malé věci, které k sobě nejsou nijak připojené a není kolem nich smotáno klubko drátů… A ano, dodávají se s nabíjecím obalem, ale pardon – stejně je do něj často budete líní strčit!

03
Autor: Apple 03

2) BATERKA DOJDE V NEJVÍC NEVHODNOU CHVÍLI

Bezdrátové věci jsou fajn, dokud jim nedojde šťáva. A i přes to, že lidé z Applu slibují 24hodinovou životnost sluchátek na jedno nabití, stejně vám přestanou hrát, až si budete chtít konečně něco poslechnout/přepravit se domů/jít si zaběhat.

02
Autor: Apple 02

3) STOJÍ PŘÍLIŠ MNOHO

Už jsme si řekli, že AirPods ztratíte a vybijí se vám. Teď si odpovězte na otázku – chcete utratit minimálně čtyři tisíce korun za věc, kterou ztratíte a vybije se vám? Aha!

04
Autor: Apple 04

4) VYPADAJÍ SMĚSNĚ

Možná jsme pořád nepochopili vizionáře z Applu, ale přestože už trčí z ucha spoustě lidí, pořád vypadají se svým designem hlavice elektrického kartáčku jednoduše směšně.

Apple AirPods Pro
Autor: Apple Apple AirPods Pro

5) PŘÍLIŠ TECHNOLOGIE, PŘÍLIŠ NASTAVOVÁNÍ

AirPods (mimochodem, proč se nejmenují AirBuds?) jsou chytrá sluchátka, která poznají, kdy si je dáte do uší a z jakého zařízení zrovna posloucháte muziku. No jo, ale když máte Apple Watch (mimochodem, proč se nejmenují iWatch?) a chcete poslouchat z nich, čeká vás STEJNĚ otravné přepínání v době, kdy byste si už měli protahovat lítka před dnešním výběhem.

Apple AirPods
Autor: Apple Apple AirPods

reklama

reklama