5 důvodů, proč musíte mít rotační hračku fidgget spinner! Tahle věc je totiž neskutečně cool!

Varujeme vás, po dočtení článku budete chtít utrati své peníze!
Fidget Spinner
Fidget Spinner
archiv Prima COOL

reklama

Už jste si všimli nového fenoménu fidget spinner? A pořád netušíte, k čemu by vám tahle věc měla být? Přinášíme vám pět nejdůležitějších důvodů, po nichž půjdete do nejbližšího (internetového) obchodu a po jedné malé rotačce ihned sáhnete!

1) FIDGET SPINNER JE LEVNÝ

Začněme tím nejdůležitějším – trendy věci většinou stojí spoustu peněz, v tomto ohledu je ale fidget spinner velmi přívětivý. Kovovou rotačku seženete už za cenu kolem 200 Kč, a to jsou dva obědy v závodce!

2) FIDGET SPINNER VÁM POMŮŽE RELAXOVAT

Co je tak přitažlivého na tom, zatočit si s kusem kovu v ruce? Inu, nedivte se, něco na tom být musí! Fidget Spinner je ve skutečnosti léčebnou pomůckou pro pacienty, kteří trpí obsedantně kompulzivní poruchou či autismem. Zatočte si a nebudete chtít přestat! Ten krásný pocit, když se vše hladce otáčí je zkrátka k nezaplacení!

3) NÁKUPEM POTĚŠÍTE KAMARÁDY ČI RODINU

Už jen díky tomu, jak uspokojivé hraní s Fidget Spinnerem je, se stává skvělým důvodem nákupu i snaha někoho potěšit. Děti vám utrhají ruce, partnera se na chvíli zbavíte a babička zase získá cit a motoriku rukou!

4) FIDGET SPINNER SKVĚLE VYPADÁ

Není nic hezčího, než ocenit přesné inženýrství a to Fidget Spinner oslavuje! Viděli jste už někdy celou planetu radovat se z kuličkového ložiska? My také ne!

5) KAŽDÝ SE ZA VÁMI OTOČÍ

V tuto chvíli bude stačit, když spinner vytáhnete třeba v autobuse a všichni se budou po očku koukat, s čím že si to hrajete. Brzká nákup vám pak dává šanci před ostatními, naučit se cool triky, a až budete Spinner v autobuse točit třeba na čele, otočí se opravdu úplně každý!

reklama

reklama