5 důvodů, proč se vykašlat na iPhone X a pořídit si raději iPhone 8

Nemusíte mít vždycky to nejdražší...
Proč je iPhone 8 lepší než iPhone X?
Proč je iPhone 8 lepší než iPhone X?
Apple

reklama

Pokud prahnete po nových telefonech Apple, považujete se za technologické geeky a už už byste v rukách drželi nejnovější iPhone, máme pro vás pět důvodů, proč dát přednost iPhone 8 před iPhone X!

1) Vyhněte se vykouslému displeji

Nový iPhone X je na první pohled hodně zajímavým telefonem, a to i z důvodu displeje, který zabírá takřka sto procent z přední strany telefonu. Designéři ale příliš nemysleli na to, že panel s foťáky displej nepříjemně vykusuje, nic z toho iPhone 8 nemusí řešit.

2) Spolehněte se na Touch ID

Pokud jste byli od dob iPhone 5S zvyklí na odemykání telefonu otiskem prstu (zpravidla palce), pak se při koupi iPhone 8 nic nemění. Telefon má stále svůj home button a čtečku otisků, takže jedete dál, jako by se nechumelilo.

3) Ušetřte peníze

Nový iPhone X bude sakra drahou mašinkou, při koupi "osmičky" přitom můžete ušetřit až třetinu ceny a za zbylé peníze přikoupit třeba Airpods nebo hodinky Apple Watch. Jednoduše –- vyhodit v našich končinách bezmála 35 tisíc korun za telefon, by asi bylo trochu bláznovství.

4) Užijte si výkon

Vzhledem k tomu, že iPhone 8 využívá stejný čip jako iPhone X, čeká vás přebytek výkonu. A11, jak se nový procesor jmenuje, bude na "osmičce" šlapat ještě rychleji, protože nebude živit další součásti, stejně jako tomu je v případě iPhone SE a iPhone 6.

5) Nenechte se nalákat

Posledním argumentem, proč nekupovat iPhone X, je jednoduše příliš velký risk. Bezrámečkový displej, Face ID a další nové technologie se teprve potřebují zaběhnout, a kupovat si první vlajkovou loď s tolika změnami, se nemusí vůbec vyplatit. Tak radši pohodlně seďte a čekejte na další generaci.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!