Apple představil vylepšená sluchátka AirPods Pro, která umí vypnout hluk a potěší i sportovce

Konečně AirPody, kterým nechybí nic podstatného.
Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro
Apple

reklama

Populární AirPody dostaly vylepšené bratříčky AirPods Pro, které přinášejí většinu vychytávek, po kterých fanoušci volali. V Česku budou dostupné od 6. listopadu za 7290 Kč.

Největším vylepšením je větší izolace od okolních zvuků. Tu řeší změněná konstrukce – sluchátka se strkají více do ucha a mají trojici vyměnitelných silikonových nástavců – a hlavně aktivní elektronické potlačení hluku (ANC), které pomocí věstavěných mikrofonů dokáže až 200krát za vteřinu posílat do vašich uší protifrekvence, které vyruší okolní hluk. 

Apple AirPods Pro
Autor: Apple Apple AirPods Pro

Slibují taky lepší zvuk s pomocí adaptivního ekvalizéru, který se automaticky vyladí podle tvaru vašeho ucha, a dokonce upozorní, když jste zvolili nevhodný silikonový nástavec. Jednoduchým zmáčknutím na stopku sluchátek zapnete transprarentní mód, který vám pustí okolní zvuky do ucha, když to potřebujete – třeba když na vás někdo mluví nebo potřebujete slyšet hlášení na nádraží či na letišti.

Připraveny jsou taky pro sportovce. Díky nástavcům drží pevně v uších a dostaly oficiální odolnost proti vodě a potu. Speciálně upravené mikrofony taky vylepšují kvalitu volání ve větru nebo při jízdě na kole.

Apple AirPods Pro
Autor: Apple Apple AirPods Pro

Na jedno nabití vydrží hrát průměrně 4,5 hodiny, tedy o půl hodiny méně než standardní AirPody – potlačení hluku si zkrátka vezme více energie. S bezdrátovým nabíjecím pouzdrem budete mít šťávu na celkem 24 hodin poslechu.

Apple AirPods Pro
Apple AirPods Pro

Jinak nabízí všechny vychytávky standardních AirPodů, díky kterým si drží takovou popularitu obzvláště ve spojení s telefony iPhone.

Co říkáte na nové AirPody Pro?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!