APPLE chystá pro nový iPhone revoluční dobíjení a funkci, na kterou se čeká už dlouhé roky!

Vypadá to, že si Apple konečně odškrtne poslední resty.
Koncept možného vzhledu chystaného iPhonu 8
Koncept možného vzhledu chystaného iPhonu 8

reklama

Letos se můžeme těšit na příval nových iPhonů. Osvěžena bude sedmičková řada, která tradičně dostane vylepšené modely 7S a 7S Plus. Dojít ma také na nástupce kompaktnějšího modelu SE, který by měl dostat například dvojitý foťák. Hlavní pozornost je však upřena k novému iPhonu 8, kterým chce Apple velkolepě oslavit deset let od představení svého vůbec prvního chytrého telefonu.

Renomovaný Apple informátor Sonny Dickson teď magazínu Forbes prozradil, že telefon konečně dostane rychlé dobíjení, a to ne jen tak ledajaké. Bude mít k tomu účelu totiž speciálně vyhrazený čip Tristar 3 Hydra, kterým by mohl Apple nejen dohnat konkurenci, která má v této oblasti před ním několikaletý náskok, ale ještě ji předehnat. Kromě lightning konektoru se má poprvé nabíjet také bezdrátově. Novinka se navíc nemá týkat jenom modelu 8, ale také 7S a 7S Plus.

Chystaný iPhone 8 má mít plastový OLED displej

REVOLUCE: Apple zničí konkurenci! Jeho iPhone 8 bude mít unikátní display z plastu

Druhou novinkou je zdánlivá drobnost, ale telefonům Apple také chybí dlouhé roky - je jí funkce tap to wake. Pro přečtení notifikací a základních informací bude stačit ťuknout na displej. Podobnou funkci má řada androidích telefonů, některé z nich dokonce čas a notifikace na displeji zobrazují neustále. Mají totiž úspornější displej, což bude splňovat i nový iPhone, který má využívat OLED technologii.

Která z novinek chystaného iPhonu vám přijde nejlákavější?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!