APPLE couvá! iPhone 8 se asi bude muset vzdát některých funkcí. Problémy dělají neustálé změny v telefonu!

Další zpráva, které hovoří o hrozícím zpoždění nového iPhonu.
iPhone 8 nabírá zpoždění. Bude muset Apple oželet některé jeho funkce?
iPhone 8 nabírá zpoždění. Bude muset Apple oželet některé jeho funkce?

reklama

Apple je ve skluzu. Naznačuje to čerstvá zpráva od jednoho z renomovaných technologických analytiků Ming-Či Kueho z KGI Securities. Největším problémem jsou momentálně drobné změny v uspořádání telefonu, které jsou způsobené množstvím nových technologií, jež má telefon obsahovat. Kvůli nim se nestihne včas vyrobit dostatečné množství OLED displejů, aby mohlo být vyrobeno dostatek iPhonů pro nástup do prodeje.

V tradičním termínu srpen/září, tak budou představeny pravděpodobně jenom vylepšené verze stávajících telefonů s označením iPhone 7S a 7S Plus. Aby iPhone 8 nenabíral další zpoždění a dostal se na trh ještě do konce roku, bude se pravděpodobně muset vzdát některých svých novinek - nejčastějí se hovoří o tom, že čtečka otisků prstů nebude součástí displeje, ale přemístí se na záda telefonu, podobně jako to má třeba nový Samsung Galaxy S8. Tím by však iPhone přišel o důležitou specialitu, kterou se měl jeho displej chlubit.

iPhone 3G

ŠOK: Nový iPhone 8 bude vypadat jako iPhone první generace! Čeká nás až takové retro?

Nový iPhone má být vybaven také speciálními 3D senzory, které posunou na novou úroveň aplikace pracující s rozšířenou realitou. Mimořádné parametry má mít taky nový procesor A11 vyrobený 10nm technologií.

Podstatně se však snížila očekávání prodejů vylepšených modelů 7S, jelikož hlavním letošním trendem jsou displeje pokrývající maximální plochu telefonu - a takový displej nabídne pouze zcela nový model.

Věříte, že iPhone 8 nabídne všechny očekávané funkce? 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!