Co je OuuKee? Představujeme novou kontroverzní sociální síť

Chceš vystoupit ze své komfortní zóny? OuuKee!
Ouukee
Ouukee
iStock.com / Ouukee / koláž

reklama

Možná už jste o ní slyšeli. OuuKee je nová kontroverzní sociální síť vznikající v České republice. Přináší jednoduchý a rychlý způsob, jak sdílet videa, které spojuje jediné slovo – VÝZVA!

Najděte kamaráda, tajnou lásku nebo svého oblíbeného influencera a pošlete jim svou výzvu – zvládnou to samé co vy, nebo budou ještě lepší? Může jít o tanec, zpěv, rap, akrobatický kousek nebo třeba vyřešení hádanky. A pokud máte dost odvahy, přijměte výzvu od ostatních.

Za každou úspěšnou výzvu dostanete odměnu, tak neváhejte a zjistěte, kdo už v tom taky jede – stahujte aplikaci pro iOS nebo Android.

Ouukee - aplikace
Autor: Ouukee Ouukee - aplikace

Novinkou už se nechal zlákat třeba populární youtuber a tiktoker Adam Kajumi, který vyzval svého kamaráda a moderátora Jakuba Jíru, aby uspořádal uprostřed pandemie nelegální párty pro internetové influencery. Ten výzvu přijal. Výsledkem byla pařba v pražském klubu, na kterou dorazilo více než 50 lidí, včetně známých firem z Instagramu jako Kukyna, Maru Rosecká nebo Holakys.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tajná párty s Adamem Kajumim

Už jste OuuKee?

reklama

reklama