Displej Samsungu Galaxy S8 vydrží skoro všechno! Jak dlouho ho můžete upalovat zapalovačem?

Samsungu se zřejmě daří napravit fiasko po Galaxy Note 7 a Galaxy S8 je všude chválen!
Co vydrží Galaxy S8?
Co vydrží Galaxy S8?
Youtube

reklama

Právě dnes se ve Spojených státech začal prodávat nový telefon Samsung Galaxy S8 a vedle vlastností, ceny a schopností také případné zákazníky zajímá výdrž. Nikoliv baterky, ale celého telefonu. A můžete si být jistí, že jsou YouTube kanály, které se mohou přetrhnout v tom, aby odpovědi na nevyřčené otázky přinesly.

Jedním z nejlepších je kanál JerryRigEverything, na kterém naleznete videa s testy spousty nových telefonů a dalších zařízení. Samsung Galaxy S8 mezi nimi obstál i proto, že je opravdu kvalitně vyroben. Týká se to nejen zadní strany, která je často ničena vším, na co telefon položíte, ale také přední strana s displejem.

Ten je navíc možné zahřívat zapalovačem po dobu delší než půl minuty bez jakéhokoliv poškození – displej trochu zbělá, ale sám se vrátí po chvíli do původního stavu. Jedinou větší výhradu ke zpracování telefonů má Jerry v případě reproduktoru. Je menší a zároveň jeho kryt zapuštěný do těla telefonu, takže je možné, že se v tomto místě bude zachytávat spoustu nečistot…

reklama

reklama