FACEBOOK nově umí přidat k vašemu profilu vlajku. Jak to udělat a k čemu je dobrá?

Zarámujte si svou profilovku!
Facebook umožňuje jednoduše přidat vlajku nebo rámeček k vaší profilovce
Facebook umožňuje jednoduše přidat vlajku nebo rámeček k vaší profilovce

reklama

S poslední větší aktualizací přibyla v mobilní aplikaci Facebook jedna zajímavá drobnost. Pokud chcete zvýraznit svou národnost nebo příslušnost k tlupě, můžete si ke své profilovce jednoduše přidat vlajku nebo jiný rámeček. Vše je přitom přímo součástí aplikace a nemusíte tak používat žádný speciální editor.

V mobilní aplikaci stačí ťuknout na vaši profilovou fotku a vybrat možnost Přidat masku. Bezprostředně se vám nabídnout možnosti různých rámečků na základě vašich oblíbených facebookových stránek - pokud fandíte sportovnímu klubu, kapele nebo populární filmové sérii, ukáží se vám jako první. Pak jsou tady vlajky více než 200 světových zemí, které doplní vaši profilovku v levém horním rohu. Pokud nevidíte českou, stačí ji naťukat do vyhledávače jako "Czech".

Perníkový táta (Breaking Bad)

GALERIE: Tahle holka vytváří nejlepší úvodní fotky na Facebooku! Podívejte se, jak je má vymakaný!

K čemu je to dobré? V případě že na Facebooku často komunikujete mezinárodně a jste členy velkých skupin, pomůže národní vlaječka prostě k vaší lepší identifikaci. Můžete taky profilovku snáze přizpůsobovat na základě aktuálních událostí a vašich momentálních chutí.

Profilovku lze samozřejmě měnit i v rámci webové verze Facebooku a to na TÉTO ADRESE.

Dáte si vlaječku ke své profilovce Ano nebo ne? A proč?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!