Facebook konečně spouští svou novou seznamku. Kdy přijde do Česka?

Facebook nás pošťouchne do vztahu a doporučí ideálního partnera.
Facebook Dating
Facebook Dating
Facebook / koláž
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Téměř rok poté, co se poprvé představila světu, se spouští služba Facebook Dating. Bude dostupná uživatelům největší sociální sítě od 18 let věku a ukáže se jako nová záložka v mobilní aplikaci. Uživatelům se zájmem o randění zprostředkuje jednoduché vytvoření samostatného randicího účtu, aby si ochránili své soukromí.

Randící profil pak nabídne, abyste se seznámili s někým z přátel vašich přátel nebo s lidmi, kteří jsou zcela mimo váš okruh přátel, pokud byste se v prvním případě necítili pohodlně. Chytrý algoritmus vás bude párovat s protějšky na základě vašich preferencí, ale taky pomocí společných zájmů a aktivit. 

Náhled anglického rozhraní Facebook Dating
Autor: Facebook / koláž Náhled anglického rozhraní Facebook Dating

Podobně jako u jiných podobných randicích aplikací budete lajkovat nabízené protějšky a když se lajknete navzájem, budete moci rozjet konverzaci. Facebook chce být pomalejší a více orientovaný na konverzaci než třeba swajpovací hurikán Tinder.

Doporučovat chce zejména lidi, s kterými máte velkou šanci se potkat, a to na základě vaší společně potvrzené účasti na některé z blízkých události. Šikovně chce taky integrovat fotky i Příběhy z Facebooku i Instagramu.

Facebook Dating se právě spouští v USA a dalších devatenácti zemích. V Evropě, a tedy i v Česku, se ho dočkáme začátkem nadcházejícího roku.

Těšíte se na možnost randění přes Facebook?

Reklama
Reklama