Lidé si nechávají vyrobit falešnou dovolenou na Instagramu. Na kolik vyjde?

Proč ztrácet čas a peníze za skutečnou dovolenou, když ti jde stejně hlavně o fotky na Instagram.
Fejkové fotky z dovolené
Fejkové fotky z dovolené
Fake A Vacation / koláž

reklama

Kdo by se trmácel na exotickou dovolenou a brakoval svůj rozpočet, když může nasbírat stejný počet lajků z falešných fotek, které si nechá vytvořit na zakázku. Společnost, která si říká jednoduše Fake A Vacation (Nafejkuj dovolenou), přesně tohle nabízí.

Můžete si vybrat z připravených balíčků jako Las Vegas, Havaj, Niagárské vodopády nebo Grand Canyon. Vaše fotky pak tým retušérů umístí do krásných scenérií a všichni budou závidět, tedy pokud si nevšimnou, že je to fake. Třeba opálení ale budete muset dohnat v solárku, protože české jarní slunce ještě nenakládá jako havajské.

Falešné fotky z dovolené - před a potom
Autor: Fake A Vacation Falešné fotky z dovolené - před a potom

Speciání kategorií je však dovolená na míru. Vyberete si destinaci, požadované scenérie a dostanete šest fotek vyladěných na sociální sítě za 99 dolarů. Není to sice málo, v přepočtu zhruba 2300 korun, ale pořád jde o zlomek ceny jediné letenky do zámoří.

Fake A Vacation
Autor: Fake A Vacation Fake A Vacation

Jedná se o takovou levnější variantu služby, která zažívá popularitu v Rusku. Tam však fejkování dotáhli o pořádný kus dál. Můžete tam třeba pózovat v interiéru soukromého tryskáče, který samozřejmě stojí zaparkovaný na ranveji a za vámi čeká ve frontě další instagramové pseudocelebrity. Co takhle fotky koupačky s polonahými modelkami ve vířivce nebo snímky z luxusního hotelu? Všechno jde!

Kdybyste si měli vybrat, jakou fotku chcete nafejkovat na svůj Instagram. Která by to byla?

reklama

reklama