Nová bezdrátová sluchátka od Samsungu vyrážejí do boje s AirPods Pro

Neobvyklý tvar mají doplnit unikátní funkce i lákavá cenovka.
Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live
Samsung / koláž

reklama

Budou oficiálně představeny 5. srpna po boku nové řady telefonů Samsung Galaxy Note 20, ale unikly o nich už prakticky všechny informace, včetně tiskových fotek a náhledů jejich doprovodné aplikace. Jmenují se Samsung Galaxy Buds Live a nezaujmou jen svým originálním tvarem.

Samsung Galaxy Buds Live
Autor: Samsung Samsung Galaxy Buds Live

Sluchátka ve tvaru fazolek totiž nabídnou podobně jako třeba konkurenční Apple Airpods Pro aktivní potlačení hluku (ANC), které u jejich předchůdců Galaxy Buds+ chybělo. Navíc budou mít voděodolnost podle standardu IPX2, dotykové ovládání a vydrží hrát až 7,5 hodin, přičemž v sympaticky kompaktním pouzdře bude energie na celkových 28 hodin poslechu.

Samsung Galaxy Buds Live s dobíjecími krabičkami
Autor: evleaks / Twitter Samsung Galaxy Buds Live s dobíjecími krabičkami

Dostupná mají být v broznové, černé a bílé barvě a podle prvních úniků byla jejich evropská cena stanovena na 190 eur, což dělá v přepočtu na koruny zhruba 5 tisíc, což je cenovka nižší než u konkurenčních AirPods Pro i většiny kvalitnějších sluchátek s ANC.

Doprovodná aplikace Samsung Galaxy Buds Live
Autor: WinFuture.de Doprovodná aplikace Samsung Galaxy Buds Live

Unikl také náhled prostředí doprovodné aplikace, který ukazuje možnosti nastavení včetně zajímavé schopnosti vydat výrazný zvuk v momentě, kdy hledáte, kam jste je zaštrachali. Kromě nové řady Galaxy Note chce Samsung po jejich boku představit taky chytré hodinky Galaxy Watch 3 či druhou generaci ohebného mobilu Galaxy Z Fold 2.

Co říkáte na zvukové fazolky od Samsungu?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!