Šikovná aplikace vytvoří z každé fotky živého člověka jako v Harrym Potterovi

Nová aplikace Deep Nostalgia umí rozhýbat obličej na fotce jako ve filmech s Harrym Potterem.
Rozhýbejte tváře na fotkách jako ve filmu Harry Potter
Rozhýbejte tváře na fotkách jako ve filmu Harry Potter
Warner Bros.

reklama

Služba, která se jmenuje Deep Nostalgia, umí šikovným způsobem oživit jakoukoli tvář, kterou rozezná na fotce. Na svých stránkách ji zprovoznila společnost MyHeritage zabývající se genealogií, tedy zkoumáním historie lidských rodů. Deep Nostalgia je primárně určena právě k oživení předků ze starých fotografií, ale lidem už se takto povedlo rozhýbat třeba slavné sochy.

Stačí zamířit na speciální stránky, skrze jednoduchý formulář nahrát fotku, absolvovat přihlášení a pak už jen počkat, až umělá inteligence snímek zpracuje. Umí rozhýbat pouze jednotlivou tvář. Když jich je na fotce více, umožní mezi nimi přepínat. Lze takto nahrát pět fotek zdarma, pro další už je nutné mít placený účet.

Hýbající se portréty lidí známe například z Harryho Pottera, ale něco podobného umí i iPhony v rámci funkce Live Photos, která formou krátkého videa zachytí moment při pořizování fotky. Deep Nostalgia samozřejmě není úplně přesvědčivá, někdy je výsledek spíše lehce strašidelný. Výrazy ve tvářích rozhýbaných fotek připomínají hůře provedená deep fake videa, ostatně stojí na obdobné technologii. 

Vyzkoušeli jste?

reklama

reklama