Podívejte se, jak vypadá revoluční první véčko s ohebným displejem

Unikly oficiální fotky nástupce legendárního telefonu Motorola RAZR.
Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR 2019
Motorola

reklama

Těžko budete hledat známější véčkový mobil, než jakým byla Motorola RAZR. Ta se teď dočká zástupce nové generace, který v podobném tvaru nabídne nové technologie v čele s obrovským ohebným displejem.

Telefon bude představený 13. listopadu v Los Angeles a dnešnímu majiteli značky Motorola, tedy čínskému gigantu Lenovo, utekla sada oficiálních fotek i technické parametry napjatě očekávaného mobilu.

Motorola RAZR - zavřená a otevřená
Autor: Motorola Motorola RAZR - zavřená a otevřená

Ve složeném stavu je patrný menší vnější dotykový displej, sloužící hlavně pro správu notifikací nebo jako náhledová obrazovka při focení selfie. Na typické spodní bradě pak najdeme čtečku otisků prstů, která poslouží zároveň coby tlačítko, které "vystřelí" telefon do  x rozevřeného stavu.

Motorola RAZR - otevřená na šířku
Autor: Motorola Motorola RAZR - otevřená na šířku

Hlavní OLED displej nabídne rozlišení 876 x 2142 pixelů při úhlopříčce 6,2 palců. Telefon bude pohánet čip střední třídy Snapdragon 720 s grafikou Adreno 616. Dostupný bude ve verzi 64GB a 4GB RAM a 128GB s 6GB RAM. Baterka má mít kapacitu 2730 mAh.

Motorola RAZR - otevřená a zavřená
Autor: Motorola Motorola RAZR - otevřená a zavřená

Zadní stranu, či přední při zavřeném stavu, obsadí jediná čočka fotoaparátu, jeho parametry však zatím neunikly. Magazín Wall Street Journal už však tvrdí, že zná základní cenu unikátního telefonu – nemalých 1500 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 42 tisíc korun.

Motorola RAZR - vnější displej a focení selfie
Autor: Motorola Motorola RAZR - vnější displej a focení selfie

Přesto by vzhledem k unikátnímu řešení i slavné pověsti řady RAZR mohlo jít o prodejní hit. 

Co říkáte na nový RAZR?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!