FOTO: Nový iPhone ještě ani nebyl představen a už se na něj stojí první fronty. Přidá se i Česko?

Apple šílenství se vrací do ulic!
Na nový iPhone se stojí fronty ještě před jeho představením...
Na nový iPhone se stojí fronty ještě před jeho představením...

reklama

Apple ještě neukázal své novinky, ale před jeho obchody už se začínají tvořit fronty. Jasným tahákem je výroční edice telefonu, která by se měla jmenovat iPhone X a přinést více než jen drobné změny, na které si fanoušci iPhonů museli v posledních letech zvyknout. Spolu s tím se však má zvýšit i cena až k hranici 30 tisíc Kč.

Apple představí také nástupce "klasických" modelů, které se však rovnou posunou na novou generaci, budou se tak jmenovat iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Hlavní změnou bude nový design, který umožní bezdrátové nabíjení.

Velice nedostatkovým zbožím bude právě výroční iPhone – a to zejména ve zlaté barevné variantě. Následující fotku sdílel na svém Twitteru australský novinář Luke Hopewell. Pořídil ji před obchodem Apple v Sydney, kde už se štosují první zájemci. Ti doufají v první předobjednávku nebo jsou ochotní čekat na svůj vysněný telefon ve frontě několik týdnů.

Před obchodem Apple v australském Sydney už se tvoří fronta na nový iPhone.
Před obchodem Apple v australském Sydney už se tvoří fronta na nový iPhone.

Právě v Austrálii se na nový iPhone vyplatí počkat, protože se tam vzhledem k datové hranici otevírají Apple obchody obvykle jako první.

Stáli jste někdy ve frontě na nový telefon nebo produkt? Udělali byste to v případě nového iPhonu?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!