GALERIE: Legendární Nokia 3310 je zpět! Podívejte se, jak bude vypadat při svém návratu!

Nevěřili jste, že Nokia vrací na trh tenhle vymazlený kousek? Přepočítali jste se
Nokia 3310
Nokia 3310
Nokia

reklama

Už dříve jsme vás informovali o tom, že se na trh opět chystá vstoupit legendární Nokia 3310. Zacílení na uživatele, kteří preferují výdrž před všemi multimediálními funkcemi, je jisté a sama Nokia chce, aby její telefon využívali lidé coby záložní variantu. Bude stát 1500 korun a dočkala se několika razantních vylepšení.

Nokia 3310 je lehčí, zaoblenější a oproti svému předchůdci, o němž si legendy šuškají, že nelze rozbít, má i barevný displej. Změnou prošla také navigační tlačítka a přibyl fotoaparát. Telefon by si ale i tak měl zachovat svoji výdrž a Nokia uvádí, že při šetrném zacházení vydrží telefon nabitý až jeden měsíc. I kdyby to ale ve skutečnosti měly být „pouze“ dva týdny, zdá se tenhle retro výlet v porovnání s výdrží smartphonů jako krutopřísné sci-fi.

Telefon bude k dispozici v několika barevných variantách a měl by vydržet úplně všechno, na co jste byli před lety zvyklí. Analytici a odborníci trhu s mobilními telefony se navíc shodují, že nejde jen o dobrý marketingový plán, ale také o funkční telefon, o který bude zájem. Nejen díky nostalgickým vzpomínkám, ale díky výdrži a jednoduchosti ovládání. Tak že by trendy po letech dotykového ovládání zase nabral zpětný tah?

reklama

reklama