GALERIE: Nejmodernějšího mycího centra v ČR se nebojí Ferrari, traktor ani sanitka

Ruční nebo automatické mytí? Dilema všech „autíčkářů“ teď ve prospěch myčky vyřešilo mycí centrum DAVO WASH v Olbramovicích na Benešovsku, kde lze vyzkoušet oboje. Má technologii, kterou nikde jinde v ČR nenajdete, takže mytí všeho druhu probíhá s maximální šetrností.
Davo Wash v Olbramovicích u Benešova je nejmodernější automyčka v Česku!
Davo Wash v Olbramovicích u Benešova je nejmodernější automyčka v Česku!

Zatímco hranice výkonu u běžných portálových myček je někde kolem 15 aut za hodinu, myčka v centru Davo Wash jich za stejnou dobu zvládne až 60 kusů. „Využíváme čisticí prostředky s nanotechnologiemi, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Součástí všech čtyřech programů je ruční chemické předmytí. Jedinečný je i materiál, ze kterého jsou vyrobené pěnové kartáče Carlite,“ říká Radovan Djelmo, ředitel Autocentra DAVO CAR, které myčku provozuje. Kartáče jsou extrémně jemné vůči karoserii, nesnižují lesk laku a udržují jeho jasnost. Vlákna jsou vyrobeny z mimořádně uzavřené buněčné pěny, což zajišťuje jejich vodotěsnost a odolnost.

I pro klaustrofobiky a ne déle než 5 minut

Klaustrofobici, kteří se myčkám jinak vyhýbají obloukem, se tady bát nemusí. Auto v myčce díky posuvným pásům pojíždí samo, řidič jde vedle a celý proces může sledovat, nebo si dát kávu v přilehlé místnosti a díky wifi vyřídit nutné maily. Moc času na to ale nemá.  Kompletní umytí netrvá déle než pět minut. Fronta před myčkou, která tak často odrazuje od mytí, v tomto případě odrazovat nemusí.

Černidlo na gumy a antibakteriální pračka koberečků

Mycí tunel Evo 360, co používá dvojí sušení, není v Olbramovickém centru jediným unikátem. Vedle dalších čtyř plně vybavených boxů pro ruční mytí stojí multifunkční stojany. Ty mají kromě vysokotlaké pistole na vyfoukání prachu, antibakteriální pračku koberečků a černidlo na gumy!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama