Galerie: Nejnovější fotky iPhonu 8 ukazují revolučně řešený přední displej a záhadné změny na boku

Stane se horní výřez novým standardem?
Nový pohled na chystaný iPhone 8
Nový pohled na chystaný iPhone 8

reklama

Z výrobních závodů Apple začíná proudit čím dál tím více informací o parametrech chystaného iPhonu 8 a přesné tvary zařízení už znají také výrobci obalů a příslušenství. Magazín Forbes tak přišel s nejnovějším renderem, který všechny tyhle informace přetavil do nového náhledu očekávaného telefonu. Podívejme se, co ukazuje.

Nejzajímavější je detailní pohled na horní hranu displeje, která je vyřízlá tak, že uprostřed zbylo místo na sluchátko, senzory i selfie foťák a kolem umístil prvky stavového řádku - informace o signálu, zapnutých funkcích a stav nabití baterie. Jelikož bude mít nový iPhone úsporný OLED 5,8 palcový displej, budou moci být zapnuté neustále.

Podle aktuálních údajů bude mít 4mm okraje v horní i spodní části, pričemž v té spodní bude skutečně funkční oblast, kam se přesunou notifikace a speciální kontextové ovládací prvky ke každé obrazovce telefonu. Co bychom však ve spodní části nalézt neměli, je čtečka otisků prstů pod displejem. iPhone se totiž má primárně odemykat skrze rozpoznávání tváře.

Čtečka otisků prstů bude zachována, ale přesune se do postranního tlačítka, které velikostně naroste, aby pokrylo větší plochu prstu.

Líbil by se vám nový iPhone v takové podobě?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!