GALERIE: Takhle bude vypadat nový Samsung Galaxy S8. Unikla fotka skleněného čelního panelu takřka bez okrajů!

Nová fotografie potvrzuje předchozí úniky i spekulace.
Tohle má být přední skleněný panel z chystaného Samsungu Galaxy S8
Tohle má být přední skleněný panel z chystaného Samsungu Galaxy S8

reklama

Hlavním trumfem nového Samsungu má být jeho přední strana. Prakticky celou totiž pokryje displej, což potvrzuje i čerstvě uniklá fotka skleněného panelu. Z jeho tvaru je jasné, že po stranách bude zakřivený ve stylu modelu Edge a nahoře i dole zbudou jen malinké proužky - ty v horní hraně zaplní reproduktor, selfie optika a čidla, vespodu zmizí domovské tlačítko, které bude rovnou na displeji (nebo na zádech?).

Tak jako byl minulý rok hlavně soubojem foťáků, jemuž velel nástup dvojitých čoček, letos budou vlajkové lodi zřejmě soupeřit, kdo pokryje větší část displejem a který z nich nabídne lepší parametry. Jako první z velkých značek ho představí LG s modelem G6, ale svůj "megadisplej" chystá taky Apple pro iPhone 8.

Nové LG G6 má mít nejlepší displej na trhu, který bude mít neobvyklý poměr stran i nová vylepšení. Na ilustrační fotce jeho předchůdce G5.

Tenhle telefon slibuje revoluční displej, který vám vytře zrak! Má speciální poměr stran i vlastnosti

Fotka skleněného panelu nepochází z nijak spolehlivého zdroje a ani materiál z fotky nevypadá stoprocentně jako sklo, ale třeba David Ruddock z prestižního magazínu Android Police potvrdil, že tvarově zcela odpovídá všem dosud uniklým informacím a parametrům.

Dalším tahákem nového Galaxy S8 má být mimojiné hlasový asistent Bixby, který dostane své vlastní tlačítko na těle telefonu a měl by i bleskově zpracovávat obrazové informace, které si vezme z foťáku.

Samsung nové Galaxy představí v dubnu na samostatné tiskové konferenci. Ačkoli LG bude mít se svým modelem G6 alespoň dva týdny náskok, Samsung bude schopen svůj telefon rychleji dodat na celosvětový trh.

Bude to právě Samsung, kdo dokáže ostatním vypálit rybník? 

reklama

reklama