První fotky: Herní telefon Lenovo Legion Phone 2 Pro vypadá jako malý Transformer

Tenhle mobil si rozhodně s jiným nespletete.
Lenovo Legion Phone 2 Pro
Lenovo Legion Phone 2 Pro
Weibo

reklama

Lenovo už 8. dubna představí svůj nový herní mobil Legion Phone 2 Pro, jehož snímky i základní parametry už unikly na internet. Na první pohled nejvíce zaujmou jeho záda v jejichž střední části se nachází pruh v duhovém provedení, duální modul fotoaparátů i aktivní větráček pro chlazení při maximální zátěži.

Není to zdaleka poprvé, co vidíme u herního telefonu aktivní chlazení, mnozí konkurenti ho však vyřešili jiným způsobem – pasivním odvodem tepla vyvedeným na záda, k nimž pak uživatel mohl připojit externí větrák s přídavnými tlačítky, jako v případě mobilu ROG Phone 5 Ultimate.

 Lenovo’s Legion Phone 2 Pro
Autor: Lenovo Lenovo’s Legion Phone 2 Pro

Přední strana už nevypadá tak extravagantně a najdeme na ní 6.9palcový AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Nebude v ní však výřez ani průstřel, protože selfie kamerka se bude vysouvat ze strany telefonu pro lepší streamování hraní. Větší okraje displeje vykoupí kvalitní stereo reproduktory.

Jelikož se jedná o herní telefon, nechybějí mu špičkové parametry i větší baterie – procesor Snapdragon 888, 12 nebo 16 GB RAM, 256GB úložiště a baterie s kapacitou 5 500 mAh a podporou rychlého 90W nabíjení.

 Lenovo Legion Phone 2 Pro
Autor: Weibo Lenovo Legion Phone 2 Pro

Co se týče chlazení, tak Lenovo slibuje "duální turbovětráky a vodní integrovaný chladicí systém". Upřímně nevíme, jak si něco takového v malém telefonu představit. Více prozradí až prezentace a nezávislé testy.

Telefon vyjde jako první v Číně, informace o mezinárodní distribuci a cenách zatím nejsou dostupné.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!