ICQ se vrací v nové podobě s hromadou skvělých funkcí

Legendární ICQ chce opět na vrchol. Čím hodlá zaujmout?
ICQ se vrací v nové verzi
ICQ se vrací v nové verzi
Mail.ru / koláž

reklama

Dávno před příchodem Facebook Messengeru nebo WhatsAppu byl synonymem pro online kecání program ICQ, který teď představil svou novou verzi pro všechna myslitelná zařízení – iPhony, telefony s Androidem, ale i počítače s Windows, macOS či Linuxem. A láká na vychytávky, které nemá konkurence.

Na první pohled se nové ICQ nijak zásadně neliší od dnešních komunikátorů. Nabízí světlý i tmavý vzhled a všechny obvyklé vychytávky. Kromě nich však umí rychle převádět řeč do textu nebo umí pomocí umělé inteligence navrhnout rychlou odpověď – textovou i formou emoji.

Nové ICQ funguje napříč všemi platformami
Autor: Mail.ru Nové ICQ funguje napříč všemi platformami

Napsané zprávy můžete nejen dodatečně mazat, ale i upravovat. Foto či video taky můžete poslat v kompletní kvalitě a nenechat si tak zhoršit jeho kvalitu, jak to dělá Facebook či WhatsApp. Skupinové konverzace mohou mít až neuvěřitelných 25 tisíc účastníků.

Nové ICQ
Autor: Mail.ru Nové ICQ

Hlasové a videohovory můžete zdarma absolvovat až s třiceti účastníky, přičemž můžete přizvat i lidi, s kterými nechcete sdílet kontakt – stačí si nechat vygenerovat link. ICQ taky nabízí kanály podobné jako na Facebooku a Instagramu, takže funguje i jako jednoduchá sociální síť.

Nové ICQ umožňuje poslat média v originálním formátu
Autor: Mail.ru Nové ICQ umožňuje poslat média v originálním formátu

Čím se však nové ICQ nijak nechlubí, je bezpečnost a ochrana soukromí. To je obzvlášť ošidné, když značka patří od roku 2010 ruské společnosti Mail.ru. Přitom v minulé verzi bylo ICQ jednou z prvních aplikací, která nabízela oboustranně šifrovanou komunikaci. 

Jaké používáte aktuálně kecátko? Vrátili byste se k ICQ?

reklama

reklama