iPhone 12 L vypadá jako dva mobily v jednom. Prohlédněte si nové dílo vtipného vynálezce

Konečně telefon, který si nespletete.
iPhone 12 L - parodie
iPhone 12 L - parodie
unnecessaryinventions.com / koláž

reklama

Nová čtveřice iPhonů řady 12 dostala nečekaný přírůstek. Jmenuje se iPhone 12 L a jde o výtvor geniálního vtipálka Mattyho Benedetta, který je specialistou na zbytečné vynálezy pod značkou Unnecessary Inventions.

Jde vlastně o dva spojené iPhony 11 Pro, které trochu připomínají nový mobil LG Wing, až na to, že nejde o vyklápěcí řešení. Prezentační video, které se nese v typickém Apple stylu, začíná větou: „Tento rok jsme chtěli vytvořit telefon, který bude dvakrát lepší než iPhone 11, tak jsme to udělali. Doslova!

iPhone 12 L - parodie
Autor: unnecessaryinventions / Instagram iPhone 12 L - parodie

Nový tvar poskytuje ideální polohu mikrofonu při volání a nabízí šest čoček fotoaparátu. Na jedné straně je širokoúhlá, ještě širokoúhlejší a úplně zbytečně širokoúhlá čočka pro zachycení všech úžasných momentů ve vašem životě,“ vysvětluje video. Druhá strana opakuje to stejné se zoomovací čočkou pro naprosto absurdní přiblížení.

iPhone 12 L - parodie
Autor: unnecessaryinventions / Instagram iPhone 12 L - parodie

Telefon můžete držet mnoha různými způsoby, což umožňuje dosud nepředstavitelné možnosti, jak zvýšit možnosti prokrastinace děláním dvou zbytečných věcí najednou. Cena začíná na 2 499 dolarech (zhruba 60 tisíc Kč) za verzi se 16GB úložištěm.

Co na něj říkáte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!