iPhone má v sobě chybu, která z něho udělá rychlejší telefon. Jak ji aktivovat?

Co je lepší než iPhone? Rychlejší iPhone!
iPhony mají i chyby nejlepší!
iPhony mají i chyby nejlepší!

reklama

Pokud vám nestačí rychlost vašeho iPhonu a chcete ji posunout na ještě vyšší level, máte možnost! Ne, opravdu vám neporadíme pořídit si nejaký androiďácký kousek nebo snad nedejbože telefon se skomírajícími mobilními Windows. Existuje totiž způsob, jak pomocí jednoduchého fíglu zrychlit iOS a dostat ho na vyšší rychlostní stupeň...

Když v iOS přepínáte mezi aplikacemi nebo skáčete do základního menu, vždycky pozorujete přechodnou animaci, která trvá sice jenom zlomek vteřiny, ale při intenzivní práci s telefonem otravuje. Animaci sice můžete v nastavení vypnout, ale nebyl by to Apple, aby vám dal úplnou svobodu nad nastavením prostředí - takže i po vypnutí animace zůstane, i když jiná a malinko rychlejší.

iPhone proti všem...

V čem mají iPhony navrch? Nový Samsung Galaxy S7 ukazuje zlo většiny Android telefonů

Naštěstí se do iOS vloudila chybička, díky které se můžete veškerých přechodových animací zbavit.  Jděte do Nastavení / Obecné / Zpřístupnění a v něm zapněte Assistive Touch. Pak přetáhněte modré tlačítko do pravého spodního rohu displeje. A tady začíná malinko složitější část...

Z domovské stránky rychle swajpnete dolů a vyvoláte Spotligt. Jakmile se ikonka objeví nad klávesnicí, zavřete rychle Spotlight. Takhle to zkuste ještě několikrát, dokud vám nepřijde, že je celý proces rychlejší... pak vyzkoušejte skočit do nějaké aplikace. Jde to bleskurychle bez animace? Pak jste doma a klidně zase můžete vypnout Assistive Touch, ať vám na obrazovce nepřekáží. 

Jelikož jde o glitch v iOS, vydrží vám do té doby, než telefon restartujete, což ale většinou děláte, jen když vám dojde baterka. Pokud budete chtít dostat váš telefon zpátky do bleskurychlého módu, postup jednoduše zopakujete.

Užijte si tuhle skvostou chybu v iOS!

reklama

reklama