V balení nových iPhonů zřejmě budou chybět sluchátka i nabíječka

V krabičkách nových iPhonů toho moc nezbude. Vlastně jen telefon.
Prodejní balení iPhonu
Prodejní balení iPhonu
Apple / koláž

reklama

Už delší dobu se mluví o tom, že chystané iPhony nebudou ve svém prodejním balení obsahovat nabíjecí příšlušenství. První krok učinil Apple u právě představených Apple Watch 6 a Apple Watch SE, které se poprvé budou dodávat bez adaptéru pro nabíjení z elektrické sítě. 

Magazín Bloomberg mezitím potvrdil, že stejně tomu bude u brzy představených nových iPhonů, které budou taky prodávány bez zásuvkového adaptéru. Apple tento krok zdůvodňuje snahou o nižší ekologickou stopu, protože většina lidí už zásuvkový adaptér stejně vlastní. Vysvětlila to víceprezidentka firmy pro enviromentální záležitosti Lisa Jackson.

Nová řada iPhonů letos bude představena později a má zahrnovat čtyři modely. Dva standardní budou mít úhlopříčku 5,4 a 6,6 palce a dva lepší s označením Pro přijdou ve velikostech displeje 6,1 a 6,7. Všechny mají umět přenosy 5G a všechny budou mít OLED displej.

Kromě síťové nabíječky nebudou podle úniků informací součástí balení chystaných iPhonů ani drátová sluchátka EarPods s koncovkou pro Lightning konektor. Apple tím chce mimojiné pomoci prodeji svých bezdrátových Apple AirPods.

Co říkáte na osekání balení nových iPhonů?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!