Jak si nainstalovat nový iOS 11 už nyní a zcela zdarma? Tady máte jednoduchý návod!

Osahejte si novinky iOS 11 dřív než zbytek světa!
Nainstalujte si iOS 11
Nainstalujte si iOS 11
Apple

reklama

Seděli jste včera s napětím u prezentace novinek od Applu a zatoužili si v předstihu vyzkoušet nový iOS 11? Máte samozřejmě možnost – zaplatit si vývojářský účet a na nic se neohlížet – ročně vás ale tahle sranda vyjde na necelé tři tisíce, a to není úplně málo. Existuje přesto způsob, jak iOS 11 vyzkoušet hned teď a zadarmo!

Musíme vás každopádně varovat před tím, že instalaci provádíte na vlastní nebezpečí a berete na sebe všechna rizika spojená s nestabilitou aktuální betaverze. Je možné, že se vám telefon restartuje a věci nebudou fungovat podle vašich představ. Trpí také baterie a telefon se může přehřívat. Nicméně, pojďme na to!

Nejprve si v prohlížeči telefonu otevřete odkaz, který vede ke stažení oné betaverze. Potvrďte volbou Povolit a následně klikněte v pravém horním rohu na odkaz Nainstalovat. Dejte si limonádu, počkejte, až se telefon restartuje a pak na záložce Obecné v Nastavení vyhledejte položku Aktualizace softwaru. Nyní už postupuje standardně, jako když aktualizujete svůj stávající systém a řiďte se pokyny na obrazovce.

Návod do českého internetu vypustil uživatel s přezdívkou SanduiQi v Apple fóru.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!