Je tohle příští skládací Samsung Galaxy Fold? Slibuje něco úžasného

Samsung má jasno - budoucnost telefonů je ohebná.
Uniklé snímky příštího ohebného Samsungu?
Uniklé snímky příštího ohebného Samsungu?
Ice Universe / Weibo

reklama

Uběhlo jen několik dnů, co se v Česku začal oficiálně prodávat ohebný Samsung Galaxy Fold - a to ve své opravené verzi, zbavené porodních bolestí. A jelikož je z prvního ohebného a pořádně drahého telefonu celkem překvapivě prodejní hit (už přes milion prodaných kusů), chystá Samsung nástupce.

Příští ohebný Samsung by přitom měl vyrazit jiným směrem, který má ještě daleko větší potenciál. Půjde totiž o žiletkové véčko ve stylu nedávno představené restartované Motoroly Razr. Tedy malý a mimořádně skladný tvar, který po otevření napodobí klasický telefon.

Chytré véčko od Samsungu na uniklých snímcích
Autor: Ice Universe / Weibo Chytré véčko od Samsungu na uniklých snímcích

Ukazují to první uniklé snímky známého leakera Ice Universe. Jsou velice přesvědčivé, včetně typických materiálů i průstřelu displeje v Samsung stylu. Hlavní kamerový modul obsahuje jen dvě čočky, což je vzhledem k potřebě šetřit místem celkem pochopitelné.

Na rozdíl od konkurenčního Razru však véčko od Samsungu nemá žádnou bradu a displej sahá až po spodní hranu zařízení. Spolehne se tak buď na čtečku v displeji či v postranním tlačítku. Selfie se bude fotit klasicky, protože vnější displej bude podle uniklého snímku jen miniaturní, pro základní údaje a nofitikace.

Co říkáte na uniklé snímky?

reklama

reklama