KONEČNĚ: iPhone 8 přinese zásadní vylepšení! Telefon kvůli tomu ale bude muset být ze skla!

V Apple chystají revoluci, na kterou čekali fanoušci značky už u sedmé generace.
iPhone 8 (koncept)
iPhone 8 (koncept)
Youtube

reklama

Ačkoliv od uvedení sedmé generace iPhonů neuběhl ani rok, všichni se už svorně těší na iPhone 8. Internet se hemží spekulacemi a „zaručenými“ zprávami, které komentují podobu i vlastnosti nového telefonu, jež by měl být po letech skutečnou inovací. A podle všeho bude mít také bezdrátové nabíjení!

Vše vyplouvá na povrch díky magazínu Fast Company, který uvedl, že Apple skrze svého dodavatele Dialog Semiconductor investoval do firmy Energous, zabývající se právě bezdrátovým nabíjením.

Na základě 10milionové investice má Energous zprostředkovaně poskytnout Applu kompletní přístup k veškerému výrobnímu procesu, na jehož konci má být pokroková technologie, se kterou si současné bezdrátové nabíjení nezadá. V případě iPhone 8 by totiž mělo stačit umístit dokovací stanici „někde“ v domě a nabíjet telefon až ze vzdálenosti 5 metrů.

Ruku v ruce s touto informací pak jde i předpověď analytika Ming-Chiu Kua, který tvrdí, že iPhone 8 bude převážně ze skla, aby se nabíjení zefektivnilo. Tak uvidíme, jasněji bychom měli mít začátkem příštího roku!

reklama

reklama