Je tohle nový Samsung Galaxy S10, který strčí iPhone X do kapsy?

Pokud bude finální kousek vypadat skutečně takto, můžeme směle mluvit o revoluci.
Bude takto skutečně vypadat Samsung Galaxy S10?
Bude takto skutečně vypadat Samsung Galaxy S10?
Ice Universe / Twitter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na twitterovém účtu Ice Universe, který má dlouhou a celkem důvěryhodnou historii v odhalování tajemství okolo chystaných mobilů, se objevila nová fotka chystaného Samsungu Galaxy S10. Alespoň to naznačuje komentář "This may be a design beyond", jelikož heslem Beyond korejský mobilní gigant na Galaxy S10 láká.

Snímek ukazuje bezrámečkovost v nejčistší podobě. Žádný výřez jako iPhone X, prakticky nulové boční okraje a taky žádná brada. Jak vyřeší Samsung selfie kameru a přední senzory? Pochybujeme, že vsadí na potenciálně problematické vysouvací mechanismy jako třeba Oppo se svým Find X, navíc by tím těžko mohl garantovat vodotěsnost.

To znamená, že senzory i kamerku schová pod vypínatelné průhledné pixely AMOLED displeje, některé senzory by zřejmě mohly fungovat i přes zářící pixely. Takhle daleko zatím nikdo nezašel ani v rámci prototypu, což by ukazovalo, že má Samsung se svým výročním modelem opravdu ty nejvyšší ambice.

Stereo reproduktory by zřejmě byly umístěné na horní a spodní straně nebo by jako ozvučnice sloužila samotná plocha telefonu, což už několik výrobců použilo. Čtečka se s jistotou schová pod displej, ostatně s tím se počítá už u letošního modelu Note 9. Z dalších novinek se mluví o rovnou třech hlavních čočkách fotoaparátu, tak jako to má oceňovaný Huawei P20 Pro.

Galaxy S10 se představí v tradičním termínu jako jeho předchůdci, tedy na začátku jara příštího roku.

Co myslíte, bude Samsung Galaxy S10 první, kdo nabídne skutečně bezrámečkový displej bez ústupků v podobě výsuvných modulů?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama