Legendární zakladatel firmy Apple prozradil, zda si pořídí nový iPhone X. Jeho odpověď vás překvapí!

Steve Wozniak není ke svému dítěti nekritický.
Steve Wozniak zatím o nový iPhone X nestojí
Steve Wozniak zatím o nový iPhone X nestojí

reklama

Když se řekne Apple, vybaví se většině lidí jméno Steve Jobs... a pak hned Steve Wozniak, neboli Woz – génius, který stál s Jobsem u zrodu společnosti a který byl dlouhou dobu technickým mozkem za všemi inovacemi. A přestože zůstává značce stále loajální, rozhodně se nestydí ji kritizovat.

Třeba před pár dny se ho zeptali zpravodajci CNBC, zda už vlastní iPhone X. On řekl, že si prozatím vystačí s iPhonem 8, který už nějaký čas používá. "iPhone 8 je pro mě stejný jako iPhone 7, který pro mě byl stejný jako iPhone 6," dodal. Myslel to tak, že je s každým novým iPhonem stejně spokojený, i když nepředstavuje žádné závratné změny.

V případě iPhonu X takovou změnu vidí, ale úplně jí nevěří. Není přesvědčen, že se vývojářům v Applu podařilo vyladit nový způsob odemykání Face ID, proto zatím bude telefon spíše okukovat. A bude k tomu mít skvělou příležitost, jeho manželka totiž bude iPhone X používat.

Ačkoli už není Wozniak aktivní součástí společnosti a jeho vazby dovnitř firmy slábnou, zní jeho skepse poměrně překvapivě. Uvidíme, zda se ukáže jako oprávněná.

Sdílíte s Wozniakem obavu, zda dokázal Apple dotáhnout všechny novinky v iPhonu X k dokonalosti?

reklama

reklama