Největší hvězda YouTube zvažuje konec, svoji show chce přesunout na Twitch! Co k tomu vedlo?

PewDiePie zuří, za jak dlouho přijde definitivní pád?
Je tohle konec slavného youtubera?
Je tohle konec slavného youtubera?
youtube.com

reklama

PewDiePie si svými nedávnými rasistickými komentáři poměrně zavařil. V tuhle chvíli už nikoho nezajímá, jestli to myslel vážně, nebo si dělal jenom srandu, pointa je, že z jeho videí začaly postupně všechny velké společnosti stahovat reklamy a tím pádem přichází slavný youtuber o nemalé peníze. A to se mu nelíbí.

PewDiePie

Přijde PewDiePie o miliony? Proč s ním YouTube rozvázal smlouvu a co to pro něj znamená?

Jeho poslední video pojmenované YOUTUBEISOVERPARTY (volně přeloženo jako oslava ke konci youtube kanálu), koneckonců mluví za vše. V první části videa se youtuber vymlouvá na všechno možné, pak hraje chvíli Minecraft a nakonec oznámí svůj nový pořad na Twitchi, kam by se teoreticky mohl přesunout v případě, že už by pro něj YouTube nebyl dále lukrativní. Má to ale celé jeden velký háček.

PewDiePie rád přehání a nebylo by to poprvé, co by oznámil konec a poté všechny "překvapil" změnou plánů. Každopádně má se svým novým pořadem „Best Club“ velké plány. Má být totiž součástí značky (respektive kanálu) Netglow, pod který by mělo spadat hned několik různých pořadů a to nejen od něj. Na video s oznámením se teď každopádně můžete podívat níže a jak to s youtuberem bude nakonec, to ukáže až čas.

reklama

reklama