Neuvěříte, jakou jedinou aplikaci má Donald Trump v mobilu! K čemu ji používá?

Pan prezident je pěkné kvítko!
Trumpův telefon má jedinou aplikaci
Trumpův telefon má jedinou aplikaci
Wikipedia

reklama

Bezpečnostní tým amerického prezidenta Donalda Trumpa musí obvykle řešit celou řadu potenciálncíh hrozeb a odvracet problémy ještě ve chvíli, kdy o nich ani nikdo neví. Přesto mají členové ochranky s prezidentem spoustu starostí, které jim – mimo jiné – přidělává i Trumpův mobilní telefon.

Ještě několik týdnů po inauguraci používal Donald Trump svůj vlastní Samsung, ten však nevyhovoval bezpečnostním standardům, a byl proto nahrazen speciálně upraveným telefonem iPhone. Ten má v sobě širfovací zařízení a obsahuje jen naprosté minimum aplikací. Zajímavé je, že mezi chybějícími je i internetový prohlížeč nebo přehrávač hudby, ovšem jedna aplikace zůstala.

Na přímou prezidentovu žádost je možné z mobilního telefonu přistupovat na Twitter, na kterém je Donald Trump až chorobně závislý. Glosuje a komentuje všechno, co vidí, což se jeho týmu vůbec nelíbí a často musí zametat nepořádek, který svými neuváženými výroky prezident vytváří. Dokonce se spekuluje, že Trumpovi bude na Twitter nasazen časový zámek po hlavní relaci televizních zpráv, aby mohl stihnout vychladnout, než se pustí do dalšího divokého tweetování...

reklama

reklama