Nová verze iOSu přichází s vytouženou novinkou! Podívejte se, jak zlepšit váš iPhone hned teď!

Život s výrobky Apple je zase o trochu pohodlnější
Apple vydal novou verzi iOSu
Apple vydal novou verzi iOSu
Apple

reklama

Pokud vlastníte iPhone, iPad, hodinky Apple Watch a k tomu všemu ještě sluchátka AirPods, pak by vás měla zajímat nová verze operačního systému iOS. Konkrétně jde o build 10.3., který se testoval od začátku roku a nyní byl konečně uvolněn veřejnosti.

Jednou z nejdůležitějších novinek je funkce Find My AirPods, která konečně umožní nalézt jedno nebo obě bezdrátová sluchátka, pokud jste už zapomněli, kde se povalují. Samozřejmostí je nutnost mít sluchátka nabitá, pak už ale pouze stačí vzít telefon do ruky a sluchátka „prozvonit“. Pomocí zvukového signálu se budou hlásit tak dlouho, dokud je slavnostně neobjevíte.

Nový iOS samozřejmě umí spoustu dalších věcí, jako je zobrazování hodinové předpovědi počasí v mapách, hlídač místa, kde jste zaparkovali nebo přehlednější nastavení celého telefonu. S iOS 10.3 pak vyšel i WatchOS 3.2 pro hodinky s plnou podporou hlasového ovládání skrze Siri a také speciální divadelním režimem, který umí rychle vypnout všechna upozornění či rozsvěcování displeje hodinek.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!