Nové špičkové LG V30 bude mít revoluční foťák, jaký tu ještě nebyl. Uvidí nejlépe ve tmě!

Kam až může tenhle souboj zajít?
LG V30 bude mít foťák se světelností f/1.6
LG V30 bude mít foťák se světelností f/1.6

reklama

Kdybyste ještě před pár lety ukázali komukoli fotku ze současných špičkových smartphonů, prostě by vám neuvěřil, že něco takového můžete pořídit malou čočkou v telefonu. Technologie se posouvá k samotným fyzikálním limitům, což dokazuje nejnovější únik informací o chystaném LG V30 – třetí generaci specializované řady, kterou Jihokorejci míří především na milovníky focení a kvalitního zvuku.

Minimálně jedna z čoček jeho dvojitého hlavního fotoaparátu totiž bude mít rekordní světelnost f/1,6, která propustí o 25 procent více světla než optika f/1,8, kterou má třeba iPhone 7. Dosud nejlepší světelnost u mobilu f/1,7 má konkurenční Samsung Galaxy S8, který je chválen právě ze skvělé fotky v noci a při zhoršených světelných podmínkách.

Nabídne LG V30 nejlepší mobilní foťák současnosti?
Nabídne LG V30 nejlepší mobilní foťák současnosti?

Kvalitě fotek mají napomoci také speciální skla v čočce Crystal Clear Lens. Díky lepší propustnosti nabídnou více barev a ostrosti po celé ploše snímku.

Nové LG bude designově vycházet z modelu G6, ale má mít 6palcový OLED displej, hi-fi zvukový výstup díky Quad DAC, voděodolnost nebo bezdrátové dobíjení. LG ho představí 31. srpna na veletrhu IFA v Berlíně.

Co myslíte, dostane se LG s novým V30 na čelo závodu o nejlepší mobilní fototoaparát?

reklama

reklama