Nový iPhone 7 Plus má jednu skvělou skrytou funkci! Proč o ní Apple mlčí?

Telefony řady 7 na tom jsou výkonnostně shodně, možná to ale není tak úplně pravda...
iPhone 7
iPhone 7
Apple

reklama

Když byla představena nová řada telefonů iPhone, stály vedle sebe modely iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Lidé z Applu naznačili, že jediné dva rozdíly spočívají v absenci duálního fotoaparátu, resp. nižšího rozlišení displeje u základní verze. Je tu však i třetí, nikým nekomentovaná věc.

Podle benchmarkovacího softwareu Geekbench se totiž zdá, že iPhone 7 Plus má 3 GB paměti, což je dvojnásobně více nežli má základní verze. Přitom zástupci Applu tvrdili, že hardwarově – až na dvě zmiňované záležitosti – by na tom měly být oba telefony stejně.

Po zjištění se vyrojily názory, že Apple zkrátka nechce prodávat iPhone 7 coby pomalejší přístroj a snaží se nižší hodnotu operační paměti ututlat, pravda ale nakonec bude někde uprostřed. Je totiž nutné vzít v potaz, že „plusko“ má displej s rozlišením 1080p, kdežto základní verze jen 750p. A fotoaparát se také neuživí sám.

Je proto pravděpodobné, že v přímém porovnání budou telefony stejně rychlé, i tak je ale možné označit iPhone 7 Plus za dosud nejvýkonnější telefon, který kdy Apple vypustil do světa.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!