NOVÝ IPHONE konečně dostane funkci, která mu dosud zoufale chyběla!

Už bylo na čase!
Srovnání stávajícího iPhonu a nového iPhonu 7. Na první pohled je vidět například chybějící audio jack.
Srovnání stávajícího iPhonu a nového iPhonu 7. Na první pohled je vidět například chybějící audio jack.

Nový iPhone 7 bude představen už za dva týdny, takže není divu, že uniká stále více fotek a informací. Nejnovější z nich hovoří o tom, že novinka od Applu konečně bude umět rychlé nabíjení. Oproti stávající generaci se telefon nabije do plné kapacity zhruba za poloviční čas, jelikož bude schopen čerpat energii v režimu 5V / 2A.

Dost naznačují taky fotky základní desky nového telefonu. Ta je oproti minulosti viditelně přepracovaná a hovoří se i o tom, že bude podporováno bezdrátové nabíjení, což je další věc, v níž iPhony zaostávají za konkurencí.

ajfounky
ajfounky

Nepatrně by měla narůst taky kapacita baterií. U základního modelu z 1715 mAh na 1735 mAh, u většího kousku Plus potom z 2750 mAh na 2810 mAh.

Unikátní novinkou má být vylepšené tlačítko Home citlivé na místo a sílu doteku - takže by mělo být schopné napodobit funkci analogového joystiku u herních ovladačů. To může zvýšit atraktivitu iPhonu jako herního zařízení. Nejvíce kontroverzním krokem je odstranění audio výstupu, kolem něhož už se na internetu strhla velká bouře. 

Bude novému iPhonu stačit, že přidá funkce, které už konkurenční značky umí?

reklama