Otazníky kolem iPhonu 8 vyjasněny! Představení nového iPadu Pro prozradilo další podstatné novinky!

Těšíte se na nový iPhone? Tahle skládačka se už dává dohromady!
Představení iPadu Pro pomohlo vyjasnit otazníky kolem nového iPhonu
Představení iPadu Pro pomohlo vyjasnit otazníky kolem nového iPhonu
Apple

reklama

Včerejší konference společosti Apple, v rámci které bylo představeno spoustu novinek, byla pro fanoušky značky cenná i z jiného pohledu. Mezi všemi těmi novými iPady, Macbooky a iMacy se totiž mezi řádky mihlo spoustu informací, které se vztahují k chystanému uvedení nového telefonu.

Nejčastěji se spekuluje nad označením, kde se celou dobu bralo v úvahu buďto iPhone 8 nebo iPhone X. Včerejší důraz na slůvko „Pro“, zmiňované v souvislosti s iPady, však dává tušit, že by se nový a super drahý telefon mohl jmenovat jednoduše iPhone Pro. Tím by Apple dal jednak najevo, že neposílá k ledu iPhone 7 a zároveň naznačil, že nový telefon je skutečně luxusním kusem hardwaru, určeným těm nejnáročnějším uživatelům.

Těšit se můžeme také na silný procesor A11, který by měl mít mnoho společného s procesorem nových iPadů a nabídnout doslova až brutální sílu na poměry mobilních telefonů. Už tedy nebude platit, že výbava iPhonu je papírově slabší, než tomu je v případě Androidů, a nový iPhone by i díky tomu mohl přilákat technické nadšence. Možné rovněž je, že nový iPhone bude mít displej s obnovovací frekvencí 120Hz, stejně jako nové iPady, což by bylo rovněž nevídané a Apple by tím jen posílil svoji pozici na tomto poli.

Jediné, co nám trochu dělá vrásky, jsou množící se informace, že nový iPhone nebude mít více operační paměti – v tomto bodě by iPhone 8/X/Pro měl mít 3 GB, stejně jako iPhone 7. Počkejme si tedy na finální verdikt, jisté však je, že o telefon bude enormní zájem a udělá všem pořádný vítr v peněženkách.

reklama

reklama