Parádní novinka na Googlu! Celebrity ve vyhledávání samy odpoví na otázky, které na ně máte. Jak to funguje?

Slavní lidé vám odpoví formou selfie videa.
Slavní odpovídají přímo ve vyhledávání Googlu
Slavní odpovídají přímo ve vyhledávání Googlu

reklama

Google spouští zajímavou novinku. Když budete na mobilu vyhledávat třeba "Byl někdy Johnny Depp pirátem? Počítačovým pirátem?", "Kde přišla Scarlett Johansson k tak sexy hlasu?" nebo "Zpívá si Kanye West ve sprše?", možná dostanete zajímavou odpověd. Přímo ve vyhledávání se vám totiž otevře video, v kterém vám Johnny, Scarlett nebo Kanye osobně odpoví.

Slavní odpoví na otázky o sobě přímo ve vyhledávání
Slavní odpoví na otázky o sobě přímo ve vyhledávání

Google tím zareagoval na oblibu celebritních dotazů v jeho vyhledávání a taky na popularitu video série magazínu Wired, ve které slavní vtipně odpovídají právě na časté dotazy z internetu.

V první vlně nachystali své odpovědi třeba Mark Wahlberg, James Franco, Will Ferrell nebo Nick Jonas. Další video odpovědi by však měly rychle přibývat. Funkce je zatím v pilotním provozu pouze v Americe, ale brzo by měly být funkční po celém světě. Asi nemusíme připomínat, že funguje pouze anglicky - v tomto jazyce se jak ptáte, tak dostáváte odpovědi.

Třeba se však jednou dostane i do Česka a Lucie Bílá tak konečně bude moci vysvětlit, jak je to s tou její smůlou na chlapy...

Od koho slavného byste chtěli slyšet odpověď a na co byste se zeptali?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!