Pozor! Snapchat začal prodávat „šmírácké“ brýle s kamerou! Od teď vás může kdokoliv natáčet

Filmařem se může stát každý, voyerem jakbysmet!
V New Yorku se začaly prodávat brýle Spectacles
V New Yorku se začaly prodávat brýle Spectacles
Snap

reklama

Když se před několika lety objevily první kousky brýlí Google Glass, svět bil na poplach! Brýle totiž měly integrovanou kameru a lidé se děsili toho, že je může někdo bez upozornění natáčet. I to byl jeden z důvodů, proč se brýle nikdy nedostaly do masové výroby, dnes je ale všechno úplně jinak.

Stačí opravdu málo a celá problematika, zdá se, zmizela. Snapchat totiž s velkou slávou začal v New Yorku prodávat za cenu 3500 Kč své brýle Spectacles, které mají – hádáte správně – integrovanou kameru! Pomocí nich pak můžete vyrábět své snapy, aniž byste museli brát do ruky telefon a chlubit se ostatními se speciálními kruhovými videi odkudkoliv chcete.

První kousky jsou zatím k dostání pouze ve Spojených státech, už nyní se ale počítá s expedicí do Velké Británie a přes Německo pravděpodobně i do České republiky. Jediným výrazným rozdílem oproti Google Glass – co se integrace kamery týče – je fakt, že se Spectacles nesnaží být nenápadnými. I tak vás ale může kdokoliv bez vážnějšího upozornění natáčet a bavit vámi celý internet.

Lidstvu ochotně gratulujeme.

reklama

reklama