POZOR: Tahle žena zničila motor svého auta kvůli směšné chybě! Může ji udělat každý a následky jsou fatální!

Dávejte si pozor, jak se staráte o své auto!
Tahle chyba může zničit vaše auto
Tahle chyba může zničit vaše auto
iStock/Facebook BMW

reklama

Automobilky už spoustu let nenechají majitele vozidel nějak více zasahovat do chodu a údržby motoru. Všechna nežádoucí místa jsou zakrytá plasty a dostanou se k nim jen kvalifikovaní zaměstnanci servisů, a tohle je důvod, proč tomu tak je.

Francouzská fanouškovská stránka BMW na Facebooku přišla s naprosto hororovými fotkami motoru Mini Cooperu, které vypadají, jako kdyby agregát motoru někdo oplácal burákovým máslem. Ve skutečnosti ale došlo k záměně krytky olejové nádrže s krytkou nádrže pro kapalinu do ostřikovačů.

Tuhle „legraci“ natropila svému vozidlu mladá Francouzka, která si v servisu zakoupila saponát do ostřikovačů a dál už toho příliš neřešila. Nalila kapalinu do motoru, vesele odjela a po několika kilometrech se divila, co jí teče z motoru a jak vlastně celý vypadá. Olej se totiž smíchal s kapalinou a vytvořil hustou směs, kvůli které přestal motor pracovat.

Informace, zda se jej podařilo zachránit, nemáme k dispozici, pevně ale věříme tomu, že bezpečně víte, kam se lije olej a kam saponát ostřikovačů.

reklama

reklama