REVOLUCE: Je tohle nový Samsung Galaxy X? Budeme snad od příštího roku telefony ohýbat?

Koncepty nového Samsungu jsou stále odvážnější!
Ohebný Galaxy X
Ohebný Galaxy X
Samsung

reklama

Ačkoliv se teprve chystá uvedení Galaxy S8, firma Samsung spustila na plné obrátky vývoj další novinky – revolučního Galaxy X, který má změnit telefony tak, jak je známe a přinést obrovskou novinku v podobě ohebných displejů.

Ačkoliv nejde o žádné oficiální koncepty, na internetu s objevují více či méně pravděpodobné ukázky toho, jak může Galaxy X vypadat. Jeden z nich si můžete prohlédnout i v této zprávě a dalo by se říct, že nás opět do určité míry čeká éra „véček“, neboli vyklápěcích telefonů, chcete li.

Zatímco před lety jste ale vyklápěli z těla telefonu pevný displej, nyní budete standardní displej ohýbat v půlce podle potřeby. Vše by mělo fungovat naprosto jednoduše a intuitivně a neměla by tím být ohrožena životnost celého zařízení. Je to zkrátka nová éra a standard, který se teprve standardem stane.

Samozřejmě je ale nutné brát jakékoliv nekonkrétní informace s rezervou – stále se jedná jen o neoficiální koncepty a je možné, že i Galaxy X bude tradičním smartphonem tak, jak je chápeme dnes. Změnu by to už ale určitě chtělo…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!