REVOLUCE: Samsung změní trh s mobilními telefony. Převratná novinka má rozdrtit Apple jednou provždy!

Telefony se letos zřejmě přesunou do zcela nové generace!
Ohebný telefon od Samsungu
Ohebný telefon od Samsungu
Samsung

reklama

Ačkoliv všichni s napětím očekávají, s čím přijde společnost Apple v případě iPhonu 8, v Samsungu mají jasno. Ultimativní zbraní má totiž být telefon s ohebným displejem, který by měl změnit trh a posunout mobilní telefony na zcela novou úroveň.

Ačkoliv jsme podobné zprávy mohli slýchat už dříve, tentokrát by se podle Samsungu mělo jednat o skutečnou a tzv. production-ready záležitost, tedy něco, co už je teoreticky připravené k tomu, aby se mohlo začít masově prodávat. Webový portál The Korea Herald o tom „něčem“ hovoří jako o telefonu, který lze otevřít a vytvořit z něj v podstatě 7palcový tablet.

Co je nejlepší, zařízení by se mohlo dostat do prodeje ještě letos – Samsung údajně plánuje až 100 000 telefono-tabletů na třetí čtvrtletí tohoto roku, jen jsou zatím zástupci firmy zdrženliví, co se informací o případné ceně týká. Pokud vás nicméně zajímá, jak by mohl revoluční telefon vypadat, nejlépe by měl sloužit koncept z roku 2014 – připomínáme však, že náhled je pouze ilustrační a ve finále může (a také zřejmě bude) telefon vypadat úplně jinak.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!