REVOLUCE: Samsung změní trh s mobilními telefony. Převratná novinka má rozdrtit Apple jednou provždy!

Telefony se letos zřejmě přesunou do zcela nové generace!
Ohebný telefon od Samsungu
Ohebný telefon od Samsungu
Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ačkoliv všichni s napětím očekávají, s čím přijde společnost Apple v případě iPhonu 8, v Samsungu mají jasno. Ultimativní zbraní má totiž být telefon s ohebným displejem, který by měl změnit trh a posunout mobilní telefony na zcela novou úroveň.

Ačkoliv jsme podobné zprávy mohli slýchat už dříve, tentokrát by se podle Samsungu mělo jednat o skutečnou a tzv. production-ready záležitost, tedy něco, co už je teoreticky připravené k tomu, aby se mohlo začít masově prodávat. Webový portál The Korea Herald o tom „něčem“ hovoří jako o telefonu, který lze otevřít a vytvořit z něj v podstatě 7palcový tablet.

Co je nejlepší, zařízení by se mohlo dostat do prodeje ještě letos – Samsung údajně plánuje až 100 000 telefono-tabletů na třetí čtvrtletí tohoto roku, jen jsou zatím zástupci firmy zdrženliví, co se informací o případné ceně týká. Pokud vás nicméně zajímá, jak by mohl revoluční telefon vypadat, nejlépe by měl sloužit koncept z roku 2014 – připomínáme však, že náhled je pouze ilustrační a ve finále může (a také zřejmě bude) telefon vypadat úplně jinak.

Reklama
Reklama